Chalupa „Brodská“ byla postavena v tradičním valašském stylu a svojí kapacitou  6+1 ubytuje 14 hostů. Je vhodná k rekreaci  i pro rodiny s malými dětmi.

Vstup je přes vytápěné zádveří , kde je možné odložit boty, bundy, lyže atd.  Doporučujeme si přivést přezůvky.  V přízemí je společenská místnost  pomyslně dělena na obývací prostor, kde je 3x sedačka, konferenční stolky, BTV+ SAT+DVD přehrávač.  Jídelní  kout má velký stůl s lavicemi. Prostorná, plně vybavená kuchyň  vybavená nádobím nabízí hospodyňkám k dispozici myčku, lednici bez  mrazáku, sklokeramickou -vařidlovou desku s el. troubou, mikrovlnou troubu, varnou konvici, toustovač, topinkovač, ruční el. mixér…   Spodní  patro má koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlo a 2x WC. V chodbě jsou elektronické šipky.

Po dřevěném schodišti se dostanete do podkroví kde je druhá koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou.  Z chodby je přístup do 5 ložnic, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem, skříněmi, policemi a nočními stolky s lampičkou. Povlečení je v ceně pronájmu.

 

 

Ložnice:

2x 3lůžkový pokoj s přistýlkou (manželská postel+samost. postel s výsuvným lůžkem)

2x 2lůžkový pokoj (manželská postel)

1x 2lůžkový pokoj + dětská postýlka (manželská postel)

Vytápění celé chalupy je zajištěno elektrickým centrálním topením v kombinaci s kachlovými kamny na dřevo s teplovodním výměníkem napojeným na radiátory. V koupelnách, kuchyni a zádveří je možnost dotápění el. podlahovým topením.Na zastřešené terase je dřevěný nábytek, další posezení  je u otevřeného ohniště.Děti mohou využít houpačky, pískoviště a v letním období zahradní bazén.  V zimně  možnost zapůjčení  boby nebo sáně


Nástup na pobyt:             15:00-18:00 hod
Předání při ukončení:           do 11:00 hod


Info:

Pes není povolen.  ¨Vzhledem k tomu, že k nám často jezdí rodiny s alergickými dětmi, nemůžeme pobyt Vašich domácích mazlíčků povolit.    DĚKUJEME MNOHOKRÁT ZA POCHOPENÍ.

Kuchyň je plně vybavena

Dřevo na topení je v ceně pronájmu

Povlečení je v ceně pronájmu

Ručníky a osušky nejsou v nabídce

Parkoviště u chalupy

Kauce ( vratná ) na případné vzniklé škody 2.000,-