GPS souřadnice:
49°20′35.26″N 18°12′6.90″E

Doporučené trasyBRNO – OLOMOUC – HRANICE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – VSETÍN – NOVÝ HROZENKOV    

Asi 2 km za Vsetínem v obci Ústí odbočíte vlevo na Velké Karlovice. V Novém Hrozenkově pojedete více jak 2 km po hlavní silnici, minete most po pravé ruce, poté kostel po levé straně a několik metrů za kostelem odbočíte vlevo, podjedete kamenný viadukt a asi po 500m odbočíte vlevo mezi rodinné domky na příjezdovou cestu k Chalupě Brodská, která stojí nahoře ve svahu. Poznávací znamení pro odbočení vlevo je žlutý drátěný plot s telegrafním sloupem na rohu, před ním odbočte.
HODONÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ – UHERSKÝ BROD – LUHAČOVICE –VIZOVICE – VSETÍN – NOVÝ HROZENKOV

Ve Vsetíně odbočíte za benzinovou pumpou Shell vlevo směr Brumlov - Bílnice a dále trasa na Velké Karlovice. V Novém Hrozenkově pojedete více jak 2 km po hlavní silnici, minete most po pravé ruce, poté kostel po levé straně a několik metrů za kostelem odbočíte vlevo, podjedete kamenný viadukt a asi po 500m odbočíte vlevo mezi rodinné domky na příjezdovou cestu k Chalupě Brodská, která stojí nahoře ve svahu. Poznávací znamení pro odbočení vlevo je žlutý drátěný plot s telegrafním sloupem na rohu, před ním odbočte.
OSTRAVA – FRÝDEK-MÍSTEK – FRENŠTÁT p. Rad. – ROŽNOV – VELKÉ KARLOVICE – KAROLINKA – NOVÝ HROZENKOV

V Novém Hrozenkově minete rybník po levé straně a asi po 1km odbočíte těsně  před kostelem doprava, podjedete kamenný viadukt a asi po 500m odbočíte vlevo mezi rodinné domky na příjezdovou cestu k Chalupě Brodská, která stojí nahoře ve svahu. Poznávací znamení pro odbočení vlevo je žlutý drátěný plot s telegrafním sloupem na rohu, před ním odbočte


V případě, že Vám žádná z doporučených tras nevyhovuje, můžete si naplánovat vlastní trasu ZDE.

 

Přejeme Vám příjemnou cestu